BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

Phonak Naída Q

Phonak

Znakomita technologia zastosowana w aparatach Phonak Naída Q pozwala na udostępnienie całej gamy unikalnych funkcji zaprojektowanych z myślą o wzbogaceniu doświadczeń słuchowych w Twoim codziennym życiu.

  • Aparaty typu Power, zaprojektowane w oparciu o Obuuszną Technologię VoiceStream™
  • Dźwiękowód Power SlimTube zapewniający atrakcyjniejszy wygląd
  • Odporne na wodę i pył

Phonak Naída Q to oferta aparatów dużej mocy o ogromnych możliwościach. Dostępne są one w różnej stylistyce włączając w to atrakcyjny model z kanałową słuchawką RIC. Wszystkie modele są odporne na wodę i pył.

Aparaty słuchowe Naída Q są dostępne w nowej atrakcyjnej palecie kolorów. Dzięki różnorodności kolorów w odcieniach włosów i skóry, stylowych i fun, znajdziesz u nas aparat odpowiadający Twojemu stylowi.

 

Funkcje:

Mowa i Wiatr
Podczas używania aparatów słuchowych szum powodowany przez wiatr zakłóca rozumienie mowy i komfort słuchania. Funkcja Mowa i Wiatr pozwala dobrze rozumieć mowę nawet wtedy, gdy wieje wiatr.

auto StereoZoom
Gdy hałas osiągnie taki poziom, że rozumienie jednej osoby w tłumie staje się trudne, auto StereoZoom aktywuje się i umożliwia Ci skupienie się na głosie,który chcesz usłyszeć.

SoundRecover
Umożliwia ponowne usłyszenie wysokich dźwięków, takich jak śpiew ptaków, cykanie świerszczy, głosy dzieci czy dźwięk dzwonka do drzwi.

DuoPhone
Pozwala lepiej rozumieć rozmowę przez telefon ponieważ sygnał słyszany jest w obojgu uszach.

auto ZoomControl
Kiedy nie możesz zwrócić się twarzą w stronę rozmówcy – na przykład w samochodzie- funkcja auto ZoomControl zapewnia swobodne rozumienie, skupiając się na dźwiękach dochodzących z boku i z tyłu.