BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

Phonak Bolero Q

Phonak

Z dumą przedstawiamy Phonak Bolero Q, nasze najnowocześniejsze aparaty słuchowe zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb związanych ze stylem życia i potrzebami słuchowymi każdego pacjenta.

  • Wybór modeli na różnych poziomach możliwości
  • Odporne na wodę i pył
  • Obuuszna Technologia VoiceStream™ zapewnia wyraźnie słyszenie sygnału w obojgu uszach

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Aparaty słuchowe Phonak Bolero Q są dostępnew dużym wyborze stylów i modeli, wśród których znajduje się także model odporny na wodę i pył, dający większą pewność siebie osobom aktywnie spędzającym czas. Dzięki różnorodności kolorów w odcieniach włosów i skóry, kolorów stylowych czy z grupy Fun, na pewno znajdziesz u nas aparat, który Ci się spodoba.

Phonak Bolero Q wyposażony jest w najbardziej zaawansowane funkcje pozwalające wzbogacić świat dźwięków w codziennym życiu. Twój protetyk słuchu pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

 

Funkcje:

Mowa i Wiatr
Podczas używania aparatów słuchowych szum powodowany przez wiatr zakłóca rozumienie mowy i komfort słuchania. Funkcja Mowa i Wiatr pozwala dobrze rozumieć mowę nawet wtedy, gdy wieje wiatr.
    
auto StereoZoom    
Gdy hałas osiągnie taki poziom, że rozumienie jednej osoby w tłumie staje się trudne, auto StereoZoom aktywuje się i umożliwia Ci skupienie się na głosie,który chcesz usłyszeć.
    
DuoPhone    
Pozwala lepiej rozumieć rozmowę przez telefon ponieważ sygnał słyszany jest w obojgu uszach.
    
auto ZoomControl
Kiedy nie możesz zwrócić się twarzą w stronę rozmówcy – na przykład w samochodzie- funkcja auto ZoomControl zapewnia swobodne rozumienie, skupiając się na dźwiękach dochodzących z boku i z tyłu.