BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

Phonak Audéo Q

Phonak

Phonak Audéo Q to idealny wybór dla osób, które wcześniej nie nosiły aparatów słuchowych. To aparat ze słuchawką kanałową co sprawia, że jest niezwykle dyskretny.
Dostępny jest w trzech wersjach stylistycznych z nową paletą kolorów.
Wybór wersji kolorystycznych w odcieniach włosów i skóry zwiększa dyskrecję. Dzięki palecie kolorów stylowych i fun oferujemy aparaty odpowiednie dla każdego stylu.

 

Funkcje i korzyści
Phonak Audéo Q może być wykorzystywany do niedosłuchów o różnych poziomach i być dostosowywany do Twoich potrzeb na przestrzeni czasu. Dodatkowo we wszystkich modelach, na wszystkich poziomach cenowych dostępna jest funkcja pomagająca walczyć z szumami usznymi. Protetyk słuchu pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Nasza wyjątkowa Obuuszna Technologia VoiceStream™ wykrywa sygnał mowy i zapewnia wyraźne słyszenie obojgiem uszu. To oznacza lepsze rozumienie mowy w większej liczbie sytuacji słuchowych.

Pełen radości śmiech, głos dziecka czy delikatny szelest liści pod stopami wzbogaca nasz świat dźwięków. Słyszenie niuansów pejzaży dźwiękowych to część radości jaką daje ponowne odkrywanie przyjemności słyszenia.

Wiemy, że uczestniczenie w rozmowach zawsze ma najwyższy priorytet, jednak komfort słuchania jest równie ważny. Aparaty słuchowe Phonaka, mają wiele funkcji zwiększających komfort ich używania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Skutecznie eliminują one nieprzyjemne i niepożądane dźwięki.